Kontakt

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Stary Rynek 22-24 ul. Długa 39 (biura)


Dyrektor

mgr Ewa Stelmachowska e-mail ewa.stelmachowska@wimbp.bydgoszcz.pl tel. 52 33-99-225 fax 52 328-73-90

Dyrektor Biblioteki przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy wtorek w godzinach od 13: 00 do 15:00. Jeżeli wtorek jest dniem wolnym od pracy przyjęcia interesantów odbywają się w następny dzień tygodnia w tych samych godzinach.


Zastępca dyrektora ds. merytorycznych

mgr Danuta Kaczmarek e-mail danuta.kaczmarek@wimbp.bydgoszcz.pl tel. 52 33-99-224 fax 52 328-73-90


Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno- Inwestycyjnych

mgr Krzysztof Gonia e-mail krzysztof.gonia@wimbp.bydgoszcz.pl tel. 52 33-99-233 fax 52 328-73-90

Sekretariat

Jolanta Planer ul. Długa 39, 85-034 Bydgoszcz e-mail sekretariat@wimbp.bydgoszcz.pl tel. 52 33-99-225 fax 52 32-87-390


Główna Księgowa

mgr Iwona Galubińska e-mail Iwona.Galubinska@wimbp.bydgoszcz.pl tel. 52 33-99-220


Dział Promocji:

Stary Rynek 22, I p. e-mail promocja@wimbp.bydgoszcz.pl tel. 52 33-99-227

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

kierownik mgr Bożena Czeczka tel. 52 33-99-205 Bozena.Czeczka@wimbp.bydgoszcz.pl

Dział Udostępniania Zbiorów

kierownik mgr Anna Kansy tel. 52 33-99-250 Anna.Kansy@wimbp.bydgoszcz.pl

Dział Informacji i Bibliografii

kierownik mgr Karolina Stanek

tel. 52 33-99-237

Karolina.Stanek@wimbp.bydgoszcz.pl

 

Dział Zbiorów Specjalnych

kierownik dr Joanna Matyasik tel. 52 33-99-202 Joanna.Matyasik@wimbp.bydgoszcz.pl

Dział Instrukcyjno-Metodyczny

kierownik mgr Beata Malczewska tel. 52 33-99-216/217 Beata.Malczewska@wimbp.bydgoszcz.pl DIM@wimbp.bydgoszcz.pl

Dział Administracji

mgr Łukasz Twarowski

tel. 52 33-99-218 Lukasz.Twarowski@wimbp.bydgoszcz.pl

Dział Informatyczny

kierownik mgr Krzysztof Łojko tel. 52 33-99-239 Krzysztof.Lojko@wimbp.bydgoszcz.pl

Dział Finansowo-Księgowy

tel. 52 33-99-219

Sekcja Kadr i Spraw Socjalnych

kierownik mgr Katarzyna Kurs-Satko tel. 52 33-99-222 Katarzyna.Satko@wimbp.bydgoszcz.pl


Opłaty za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych
Opłaty za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych można wpłacać gotówką w wypożyczalni lub na konto Biblioteki: 64 1060 0076 0000 3210 0019 1094 W przelewie, w polu tytułem, należy wpisać: opłata za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych, numer karty oraz nazwisko i imię. Opłaty za nieterminowy zwrot mogą być dokonywane wyłącznie po zwrocie przetrzymanych materiałów bibliotecznych. NIP 953-216-12-05