Sławomir Ciecierski – spotkanie promujące nową płytę

04/07/2017

Żołnierz na emeryturze. W czerwcu mija 7 lat kiedy rozpoczął komponowanie cyklu utworów pod wspólną nazwą „Niesymfonia”. Do tej pory napisał ponad 840 utworów i nie zamierza przestać. Pisze głównie kompozycje na orkiestrę symfoniczną, rzadziej muzykę elektroniczną oraz na gitarę klasyczną – jedyny żywy instrument, który toleruje. Corocznie, część swojej muzyki dedykuje miastu i jej mieszkańcom, kompilując ją do wielkości płyty CD i umieszczając w Internecie. https://soundcloud.com/s-awomir-ciecierski/sets/bydgoszcz Swoim działaniem wspomaga innych twórców, komponując dźwięki do filmów i spektakli, pisząc piosenki, a także uświetniając spotkania autorskie poetów i pisarzy. Tenor chóru „Halka”. Stały juror „Poznańskiej Wiosny gitarowej”. W maju wydał płytę DVD pod tytułem „Niesymfonie, the worst of”, która będąc zaledwie częścią jego działalności muzycznej zawiera ponad 55 godzin muzyki w postaci plików mp3, w ponad 240 utworach. Spotkanie na Strychu Biblioteki Głównej połączone będzie z prezentacją najnowszego albumu. Prowadzenie Bartek Kowalski.