Spotkanie z Vincentem Victorem Severskim

21/11/2019 -18:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Vincentem Victorem Severskim (właśc. Włodzimierz Sokołowski) – autorem powieści sensacyjnych: „Nielegalni”, „Niewierni”, „Nieśmiertelni”, „Niepokorni”, „Zamęt”, „Odwet”.

Ponad 26 lat przepracował w służbach wywiadowczych PRL oraz RP. Odbył 140 misji zagranicznych w ponad 50 krajach. W 2007 r. na własną prośbę przeszedł w stopniu pułkownika na zawodową emeryturę. Cztery lata później zadebiutował jako pisarz. Jego książki sprzedały się w nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy.

Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej książki V.V. Severskiego pt. „Christine. Powieść o Krystynie Skarbek” (premiera: 29 października 2019).

Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 14.11.2019, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.