VII Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci literObrazki

27/10/2018 -10:00 - 16:00

LiterObrazki to już tradycja – spotykamy się w bydgoskiej bibliotece, by wspólnie odkrywać magię ukrytą między stronami książek. Październikowa edycja to sobota pełna inspirujących spotkań z artystami, którzy z liter i obrazków potrafią wyczarować rzeczy niezwykłe. Przekonajcie się sami, zapraszamy do wspólnej zabawy!

Program został wzbogacony o nowy cykl zajęć “Okiem Dziecka” – prowadzonych przez najmłodszych i kierowanych do ich kolegów-rówieśników. Pomysł powstania cyklu zrodził się w wyniku rozmów oraz ankiet przeprowadzonych w czasie poprzedniej odsłony Festiwalu. Do współpracy zaprosiliśmy młodych mieszkańców naszego miasta, czyli kreatywne, twórcze i odważne dzieciaki. Tym samym Ci, dla których tworzymy Festiwal, sami stali się częściowo jego twórcami.

Szczegóły na stronie http://literobrazki.pl/

Program Festiwalu – TUTAJ

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury, z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz przez Miasto Bydgoszcz.