Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Naci艣nij z nami 饾惓饾悽饾悶饾惀饾惃饾惂饾惒 饾悹饾惍饾惓饾悽饾悿!

Szanowni Czytelnicy zach臋camy do g艂osowania na nasz projekt osiedlowy 鈥濿inda dla os贸b ze szczeg贸lnymi potrzebami” Bydgoski Bud偶et Obywatelski.
Naci艣nij z nami 饾惓饾悽饾悶饾惀饾惃饾惂饾惒 饾悹饾惍饾惓饾悽饾悿!馃煝
Istniej膮ce bariery architektoniczne dla os贸b ze szczeg贸lnymi potrzebami, w podesz艂ym wieku oraz os贸b z w贸zkami z dzieckiem ograniczaj膮 mo偶liwo艣膰 korzystania z oferty biblioteki.
Z uwagi na zabytkowy charakter infrastruktury, nie ma mo偶liwo艣ci monta偶u windy w ka偶dym miejscu, kt贸re by tego wymaga艂o, jednak istnieje mo偶liwo艣膰 monta偶u windy w budynku przy Starym Rynku 22.
Dzi臋ki tej inwestycji wi臋kszo艣膰 pomieszcze艅 biblioteki b臋dzie dost臋pna architektonicznie dla tej grupy czytelnik贸w.
W tym celu nale偶y przebudowa膰 cz臋艣膰 klatki schodowej i poprowadzi膰 szyb windy przez wszystkie kondygnacje.
饾槙饾樁饾槷饾槮饾槼 饾槺饾槼饾槹饾槴饾槮饾槵饾樀饾樁: 饾煋饾煇饾煏
饾槢饾樅饾樀饾樁艂 饾槺饾槼饾槹饾槴饾槮饾槵饾樀饾樁: 鈥濿inda dla os贸b ze szczeg贸lnymi potrzebami”
G艂osowanie elektroniczne na stronie www.bydgoszcz.pl/BBO zajmuje tylko kilka minut i potrwa do p贸艂nocy 饾煆饾煋 饾悹饾惈饾惍饾悵饾惂饾悽饾悮.
Dzi臋kujemy鉂楋笍