Naciśnij z nami 𝐳𝐢𝐞𝐥𝐨𝐧𝐲 𝐠𝐮𝐳𝐢𝐤!

Szanowni Czytelnicy zachęcamy do głosowania na nasz projekt osiedlowy „Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami” Bydgoski Budżet Obywatelski.

Naciśnij z nami 𝐳𝐢𝐞𝐥𝐨𝐧𝐲 𝐠𝐮𝐳𝐢𝐤!🟢

Istniejące bariery architektoniczne dla osób ze szczególnymi potrzebami, w podeszłym wieku oraz osób z wózkami z dzieckiem ograniczają możliwość korzystania z oferty biblioteki.
Z uwagi na zabytkowy charakter infrastruktury, nie ma możliwości montażu windy w każdym miejscu, które by tego wymagało, jednak istnieje możliwość montażu windy w budynku przy Starym Rynku 22.

Dzięki tej inwestycji większość pomieszczeń biblioteki będzie dostępna architektonicznie dla tej grupy czytelników.

W tym celu należy przebudować część klatki schodowej i poprowadzić szyb windy przez wszystkie kondygnacje.

𝘕𝘶𝘮𝘦𝘳 𝘱𝘳𝘰𝘫𝘦𝘬𝘵𝘶: 𝟓𝟐𝟕
𝘛𝘺𝘵𝘶ł 𝘱𝘳𝘰𝘫𝘦𝘬𝘵𝘶: „Winda dla osób ze szczególnymi potrzebami”

Głosowanie elektroniczne na stronie www.bydgoszcz.pl/BBO zajmuje tylko kilka minut i potrwa do północy 𝟏𝟓 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚.

Dziękujemy❗️