Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„𝐅𝐢𝐤𝐮-𝐌𝐢𝐤𝐮 𝐰 𝐋𝐢𝐭𝐞𝐫𝐎𝐛𝐫𝐚𝐳𝐤𝐨𝐰𝐲𝐦 𝐄𝐤𝐨-𝐩𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐭𝐧𝐢𝐤𝐮” – LiterObrazkowa gra mobilna.

Data/Czas
03/06/2023 - 04/06/2023 -12:30 - 14:00

Mapa niedostępna
„𝐅𝐢𝐤𝐮-𝐌𝐢𝐤𝐮 𝐰 𝐋𝐢𝐭𝐞𝐫𝐎𝐛𝐫𝐚𝐳𝐤𝐨𝐰𝐲𝐦 𝐄𝐤𝐨-𝐩𝐚𝐦𝐢𝐞̨𝐭𝐧𝐢𝐤𝐮” – LiterObrazkowa gra mobilna.
 
Czy przyroda jest ważna❓ Czy powietrze, którym oddychamy jest czyste❓ Czy wyrzucać śmieci do kosza, nie na ulicę czy pod nogi? Czy potrafimy dbać o środowisko❓ Na te i inne ważne pytania w jaki sposób dbać o nasz wspólny dom spróbujemy znaleźć odpowiedź wraz z LiterObrazkowym Skrzatem oraz Jego tajemniczym Przyjacielem podczas spaceru po Bydgoszczy. 
 
𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓: 03.06.2023 o godz. 12.30
𝐅𝐈𝐍𝐀Ł: 04.06.2023 r. do godz. 14.00.
 
𝑶 𝒇𝒂𝒃𝒖𝒍𝒆 𝒈𝒓𝒚:
W samym sercu pięknego miasta nad rzeką Brdą, na Starym Rynku w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej mieszka Skrzat Literuś, który ponad wszystko kocha literki. Skrzat przyjaźni się z Bibliotekarzami, z którymi stworzył miejsce, w którym dzieci mogą realizować swoje pasje, poznawać fascynujący świat zaklęty w książkach, odkrywać tajemnice ukryte w literach i rozwijać wyobraźnię! A przede wszystkim świetnie się bawić i śmiać do rozpuku.
Literuś nie tylko lubi się bawić. Bardzo, ale to bardzo kocha przyrodę i wie, że żeby kolejne edycje Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci mogły się odbywać, musimy zadbać o nasz wspólny dom, o naszą Planetę. Jednak, żeby dokonywać zmian i wyrabiać dobre nawyki związane z szanowaniem przygody musimy tę przyrodę dobrze poznać i w tym pomoże nam LiterObrazkowy Skrzat i jego tajemniczy Przyjaciel.
 
Jesteście gotowi na kolejną przygodę❓
 
Ubierzcie wygodne buty, zapakujcie butelkę wody do plecaka i ruszamy❗️
 
𝙍𝙚𝙜𝙪𝙡𝙖𝙢𝙞𝙣:
 
 
𝐹𝑒𝑠𝑡𝑖𝑤𝑎𝑙 𝐾𝑠𝑖𝑎̨𝑧̇𝑘𝑖 𝑂𝑏𝑟𝑎𝑧𝑘𝑜𝑤𝑒𝑗 𝑑𝑙𝑎 𝐷𝑧𝑖𝑒𝑐𝑖 „𝐿𝑖𝑡𝑒𝑟𝑂𝑏𝑟𝑎𝑧𝑘𝑖”.
Skip to content