Świadomy senior-spotkanie dla seniorów

10/12/2019 -10:00 - 14:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie pod hasłem „Świadomy senior”, organizowane w ramach projektu „Bezpieczny e-senior”.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy od września br. realizuje projekt pn. Bezpieczny e-senior , który uzyskał dofinansowanie ze środków EFS (nabór 1/G/2019 Stowarzyszenia Bydgoskiej Lokalnej Grupy Działania „Dwie Rzeki”).

W ramach projektu odbędzie się bezpłatne spotkanie pod hasłem „Świadomy senior” na które zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby w wieku 60+.

W programie przewidziano:
-warsztaty “W tyglu bożonarodzeniowych ozdób”, w czasie których będzie okazja do wykonania dowolnych ozdób świątecznych
-zwiedzanie Biblioteki Bernardynów oraz Introligatorni
-prezentację prac artystycznych wykonanych przez uczestników projektu
-wykłady m.in. Senior i kultura – dr. Michalina Radzińska, Sekrety urody: prawidłowo dobrana pielęgnacja kosmetyczna, Odżywianie a sprawność intelektualna – dr. Agnieszka Kudanowska.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 10 grudnia w Bibliotece Głównej przy ul. Stary Rynek 24 w Sali Odczytowej w godzinach 10.00-14.00.

Zapraszamy!