Poczytaj mi

18/01/2020 -12:00 - 15:00

Poczytaj mi

Teatr Kameralny w Bydgoszczy wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Bydgoszczy serdecznie zapraszają dzieci do udziału w spotkaniu teatralnym o charakterze edukacyjnym „Poczytaj mi”.

Gościem specjalnym będzie Tomasz Sapryk, który przeczyta fragmenty książki „Przygody detektywa Pozytywki” autorstwa Grzegorza Kasdepke, warsztat animacyjny poprowadzą Iga Jambor-Skupniewicz i Łukasz Przykłocki a całe wydarzenie zakończy się lekcją biblioteczną.

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia 2020 roku o godz. 12.00 w siedzibie Biblioteki przy Starym Rynku 24
(Scena na Strychu).

Wydarzenie jest adresowane do dzieci w wieku 5-7 lat.

Wstęp jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc wymagane jest zgłoszenie udziału dziecka na adres: a.jagiello@teatrkameralny.com.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz dane kontaktowe opiekuna: imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.

Przesłanie zgłoszenia wraz z danymi osobowymi oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie wysłanych danych osobowych w związku z organizacją wydarzenia „Poczytaj mi” realizowanego w dniu 18.01.2020 roku przez Teatr Kameralny w Bydgoszczy. Podane dane posłużą jedynie organizacji wydarzenia i nie będą nigdzie udostępniane.

Partnerami projektu są:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy