Literobrazkowa gra mobilna

12/09/2020 - 20/09/2020 -Całodniowe

Przenieś się do smacznego świata Cecylki Knedelek i razem z nią spróbuj rozwiązać zagadkę znikających klapsztuli.
Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do udziału w mobilnej grze terenowej, która została przygotowana specjalnie na
IX edycję Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki.

Przygotuj telefon/tablet oraz dobry nastrój i wraz z Cecylką wybierz się na spacer po Bydgoszczy, aby rozwikłać tajemnicę
znikających kanapek.

Gra rozpoczyna się 12 września o godz. 11:00 i potrwa do 20 września do godz. 23.59.

Jak zagrać? To proste!

• Przyjdź na Stary Rynek 24, pod gmach Biblioteki Głównej;
  • Zabierz ze sobą telefon lub tablet z mobilnym internetem i z wgraną aplikacją ActionTrack (bezpłatną aplikację Action Track można pobrać w Google Play i AppStore);
  • Zeskanuj kod QR, który otrzymasz po dotarciu na miejsce (po zeskanowaniu kodu, należy kliknąć “POBIERZ”);
  • I już! Jesteś w grze 🙂 Teraz kieruj się wskazówkami zamieszczonymi w aplikacji.

UWAGA!
Najlepsze trzy osoby, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają nagrody 🙂

Gra potrwa od 12 (od godz. 11.00) do 20 września 2020 r. (do godz. 23.59). Kody QR będą dostępne przez cały okres trwania gry  w siedzibie Biblioteki Głównej, na stronie www.biblioteka.bydgoszcz.pl i na stronie www.literobrazki.pl oraz w siedzibach partnerów gry.

Regulamin gryotwórz

Krótka instrukcja techniczna – zobacz

Wyniki mobilnej gry miejskiej

„Cecylka Knedelek i tajemnica znikających klapsztuli”

Gra się zakończyła, więc czas na podsumowanie.

Do gry dołączyło 39 drużyn. Zgodnie  z regulaminem, nagrody zostaną przekazana osobom, które miały najwięcej punktów. Kluczową rolę odgrywały zadania kreatywne.

Nagrody trafią do:

I miejsce – Małgorzata (drużyna Jasiu 3)

II miejsce – Dominika (drużyna Zamczysko Team)

III miejsce – Paweł (drużyna AmOl)

Gratulujemy! Czekajcie na maila.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80.ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz przez Miasto Bydgoszcz.

Partnerzy projektu:

• Bydgoskie Centrum Informacji
  • Bydgoski Antykwariat Naukowy
  • Księgarnia “Gratka”
  •  Manufaktura słodyczy “Karmelowa Kraina”
  • Muzeum Mydła i Historii Brudu
  • Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego
  • Centrum Gier “Pegaz”
  • Księgarnia “Skrzynka na bajki”
  • Teatr Kameralny

Gra została wykonana we współpracy z firmą “Good Games“.
W grze zostały wykorzystane ilustracje z książki Joanny Krzyżanek, dzięki uprzejmości wydawnictwa “Jedność”.