Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie z Andrzejem Fidykiem i Aleksandrą Szarłat

Wczytuję mapę...

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z jednym z czołowych twórców filmów dokumentalnych Andrzejem Fidykiem oraz dziennikarką Aleksandrą Szarłat, którzy promować będą swoją wspólną książkę pt. Świat Andrzeja Fidyka (premiera: 23 stycznia 2017).

Andrzej Fidyk – członek Europejskiej Akademii Filmowej, laureat licznych nagród na międzynarodowych festiwalach, profesor, wykładowca na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, twórca programów telewizyjnych Czas na dokument, Miej oczy szeroko otwarte, Czas na kontrowersyjny dokument ma na swoim koncie ponad 40 filmów dokumentalnych, z których najbardziej znane to Prezydent, Defilada, Sen Staszka w Teheranie.

 Aleksandra Szarłat – dziennikarka, przez siedem lat szefowa działu kultury miesięcznika Twój Styl, od 2007 związana z dwutygodnikiem Gala, autorka książek Celebryci z tamtych lat, Pierwsze damy III Rzeczpospolitej, PrezenterkiWnętrza gwiazd (wspólnie z Aliną Mrowińską).

Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 8.02.2017, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki). Serdecznie zapraszamy!

 

Spotkanie dofinansowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki przez Instytut Książki.

Leave a Reply

Skip to content