+48 52 33 99 200Biuletyn Informacji Publicznej Unia Europejska

Dziękujemy za głosowanie na BBO

21/01/2021 - 25/01/2021 -00:00

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na projekty WiMBP w Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w głosowaniu na projekty złożone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Szczególne podziękowania należą się osobom, które osobiście zaangażowały się w kampanię informacyjną i zachęcały mieszkańców do głosowania.

Dzięki wspólnej akcji, której najważniejszym celem było pozyskanie głosów dla projektów skierowanych bezpośrednio do mieszkańców – czytelników i użytkowników WiMBP w Bydgoszczy, udało nam się zebrać prawie 950 głosów.

Dzięki Wam będziemy mogli w tym roku:

• zainstalować książkomat przy bibliotece dla dorosłych i dla dzieci na Miedzyniu [ul. Nakielska 175a],
  • zakupić abonamenty do platformy Legimi w ramach projektu „Bydgoszcz czyta bez końca”, dzięki któremu mieszkańcy zyskają nieograniczony dostęp do ulubionych lektur na telefonie lub tablecie,
  • zorganizować gry planszowe i VR w Bibliotece dla dorosłych z Oddziałem dla dzieci i młodzieży w Starym Fordonie [ul. Pielęgniarska 17].

Wszystkim zaangażowanym w rozwój naszej biblioteki – raz jeszcze dziękujemy!