Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Elektrodźwięki – syntezatory, samplery, bit maszyny

Data/Czas
26/10/2017 -17:00 - 21:00

Lokalizacja
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wczytuję mapę...

Zapraszamy na warsztaty z muzykami, którzy przedstawią współczesne metody realizacji dźwięku, opowiedzą o tworzeniu muzyki przy pomocy sprzętów elektronicznych.

Prowadzący:

Freez Krzysztof Ostrowski – muzyk i producent z Bydgoszczy. Jako Freeze gra muzyke , którą najlepiej charakteryzują pojęcia : techno(logia), eksperyment, improwizacja. Razem z Tom Skof tworzy duet audiowizualny Soundscape Mirror.

Wojciech Grzankowski (Dj G.R.Z.A.N.A.), znany jako Grzanko MuzyKant, to bydgoszczanin mieszkający w Warszawie. Zajmuje się produkcją audio video. Ukończył London City & Guilds School of Audio Engineering oraz rok na PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Didżejką zajmuje się od 1998 roku. Grzanko znany jest jako producent muzyczny oraz organizator I Ogólnopolskich Mistrzostw Didżejów Korzystających z Serato Scratch Live. W 2005 roku pod pseudonimem Chainsaw Massacre wyprodukował w Londynie winylowy battle break „Step in to my Sampler”. W 2008 roku wraz z „The Cyclist” nagrał płytę „Gymnastics”. Aktywnie uczestniczy w życiu klubu „Mózg”, współtworząc liczne przedsięwzięcia free jazzowe. Wojciech Grzankowski jest miłośnikiem hip-hopu oraz nurtu urban music.

Leave a Reply

Skip to content