Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci ‘LiterObrazki’

Data/Czas
29/05/2023 - 04/06/2023 -Całodniowe

Mapa niedostępna
Już za chwilę kolejna edycja Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci „LiterObrazki”❗️
 
Przygotowania do XII edycji naszego wydarzenia poświęconego książkom dla dzieci idą pełną parą. Mury biblioteki zamienią się w przestrzeń poświęconą dzieciom, rodzicom oraz książkom, do których czytania powinniśmy zachęcać maluchy od pierwszych lat życia. 
Nasze wydarzenie ma na celu wywołania pozytywnych skojarzeń z literaturą, które rozbudzi w dzieciach chęć do czytania. W końcu książki nie powinny kojarzyć się wyłącznie ze szkołą i przymusem do czytania. 
 
Atrakcje przygotowane w ramach „LiterObrazków” stają naprzeciw temu wyzwaniu. Jeśli jeszcze nie kochacie książek, po naszym festiwalu na pewno się to zmieni❗️ Na odwiedzających będą czekać między innymi warsztaty plastyczne i literackie, spotkania autorskie, koncert i spektakl.
 
Warto nas odwiedzać każdego dnia festiwalu, który odbędzie się w dniach 𝟐𝟗 𝐦𝐚𝐣𝐚 – 𝟒 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚. 
 
Szczególnie zachęcamy do przybycia w weekend 3 – 4 czerwca. Właśnie wtedy będzie mieć miejsce prezentacja polskich wydawnictw, dla których książki dla dzieci to chleb powszedni.
 
 
Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.📣
 
 
Przyjdźcie i dajcie się oczarować książkom na nowo.
 
W linku poniżej program na wystawy, warsztaty oraz spotkania, które odbędą się od poniedziałku do piątku (29.05 – 02.06.2023)⤵️
 
Program na weekendowy festiwal (03.06 – 04.06.2023)⤵️
 
 
Na większość wydarzeń obowiązują zapisy☝️:
🗓od poniedziałku do piątku
⏰w godz. 07.30 – 15.00
📞pod nr tel. 52 33-99-227
 
 
Skip to content