Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Konkurs

Data/Czas
24/01/2022 - 04/02/2022 -Całodniowe

Mapa niedostępna

Uwaga dzieciaki!

Już 4 lutego 2022 r. na ekranach kin będziemy mogli zobaczyć film familijny „Wiki i jej sekret”. Jest to cudowna opowieść inspirowana prawdziwą historią. Opowiada o dziewczynce (ośmioletniej Wice), która po śmierci mamy, wraz z tatą, przenosi się w góry. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy? Pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

W związku z promocją filmu wraz z Best Filmem, wiodącym dystrybutorem filmowym na rynku polskim, ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci. Do wygrania maskotka wilczka, bilet do kina na seans “Wiki i jej sekret” oraz książki. Na prace konkursowe czekamy do 4 lutego 2022 r. do godz. 15:00. 

Najważniejsze założenia konkursu:

  • W Konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
  • Przedmiotem zadania konkursowego jest przesłanie skanu lub zdjęcia własnoręcznie wykonanej przez Uczestnika dowolną techniką pracy plastycznej. Praca plastyczna ma prezentować wizerunek młodego wilka.
  • Prace konkursowe wraz z załącznikami należy przesłać drogą elektroniczną, na adres: promocja@wimbp.bydgoszcz.pl Do wiadomości należy dołączyć skan pracy konkursowej oraz skan uzupełnionych załączników. Wiadomość  należy zatytułować Konkurs plastyczny „Narysuj mnie” – imię i nazwisko.

REGULAMIN KONKURSU – zobacz 

Karta zgłoszenia (załącznik nr 1) – otwórz

Zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konkursie i zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2) – otwórz 

Skip to content