Książki na telefon!

12/11/2020 - 28/11/2020 -10:00 - 18:00

Szanowni Państwo,
aby umożliwić Państwu korzystanie z naszych zbiorów wprowadzamy możliwość zamawiania książek na telefon, drogą mailową lub przez katalog Integro (Wypożyczalnia Główna). Po złożeniu zamówienia Czytelnik umawia się z bibliotekarzem po odbiór książek na konkretną godzinę przed budynkiem biblioteki. Ta sama procedura obowiązuje przy oddawaniu książek.

O umówionej godzinie bibliotekarz przekazuje książki czytelnikowi, przed wejściem do biblioteki. Wszystko odbywa się bez bezpośredniego kontaktu między pracownikiem biblioteki a wypożyczającym.

Książki w zależności od tego, w której agendzie zostały zamówione można odbierać w dni robocze w Bibliotece Głównej, Stary Rynek 24, w godzinach 10:00-18:00, a w filiach osiedlowych w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-16:00.

Zostaje zwiększony limit wypożyczeń do 10 książek w agendzie.

Telefony i adresy mailowe poszczególnych agend dostępne są na naszej stronie internetowej www.biblioteka.bydgoszcz.pl

Systemowe naliczanie opłat regulaminowych za przetrzymanie dokumentów jest wstrzymane do 29 listopada 2020 r.