Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marcowa odsłona Bydgoskiej Środy Literackiej

Data/Czas
06/03/2024 -18:00 - 19:00

Mapa niedostępna

Kolejna podróż po literackich ścieżkach już niebawem!

 W marcu, na naszym literackim spotkaniu, będziemy mieli przyjemność gościć Annę Nawrocką – wyjątkową poetkę o niezwykłych pasjach i doświadczeniach.

🌿 Anna, pisze o sobie tak:

– rocznik 1974, mieszka w Zawidowie, skąd wszędzie ma daleko. Należy do DGL Nurt w Lubaniu, która to grupa jest jej stacją początkową. Kilkanaście lat temu uznała, że potrafi pływać, wyszła na brzeg i odważyła się wyruszyć w drogę. Trafiła na Głogowskie Konfrontacje Literackie – szczęśliwie dane jej było poznać tam ludzi przyjaznych zielonym poetkom. Od tego czasu kilka razy w roku wybiera się w podróż i szuka dobrych miejsc na poetyckiej mapie Polski.  Wybiera trasy alternatywne – takie, z których można zjechać do lasu  i zbierać grzyby. Lubi czytać. Kolekcjonuje książki poetyckie i ciekawe słoiki. Aktywna w kuchni, ceni proste przepisy, również te na życie. Spełniona rodzinnie i zawodowo. Swoim dziadkom poświęciła najbliższe jej wiersze.

📅 Data: 06 marca 2024 r.
🕕 Godzina:18:00
📍 Miejsce: Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

 

Zapraszamy, aby wysłuchać inspirującej historii i poezji oraz wziąć udział w fascynujących dyskusjach na temat literatury. 

 

Skip to content