Marek Kamiński – ekstremalne spotkanie autorskie

14/12/2022 -18:00 - 20:00

Szanowni Czytelnicy,

Z przyczyn od WiMBP w Bydgoszczy niezależnych planowane na poniedziałek, 12 grudnia 2022, spotkanie  z bydgoskimi czytelnikami odbędzie się w środę, 14 grudnia 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Markiem Kamińskim – innowatorem, filozofem, podróżnikiem ekstremalnym, pierwszym zdobywcą obu biegunów Ziemi bez pomocy z zewnątrz, twórcą metody motywacyjnej „Biegun”, założycielem Fundacji Marka Kamińskiego oraz firmy Invena S.A., autorem książek, m.in. „Warto podążać za marzeniami.
Moja podróż przez życie”, „Odkryj, że biegun nosisz w sobie”, „Trzeci biegun”, „Power4Change”. Jest zdobywcą Spitsbergenu, masywu Vinsona i Mount Gunbjorn.
Lider pierwszej w historii wyprawy na oba bieguny z niepełnosprawnym Jaśkiem Melą.
Przeszedł pustynię Gibsona, przejechał 30 000 km samochodem do Japonii przez Syberię i Pustynię Gobi. Posługuje się 8 językami.
Obecnie zaangażowany w projekty „LifePlan Academy”, Power4Resilience” i Kamiński Academy. Bohater 16 filmów dokumentalnych.

𝐃𝐚𝐭𝐚: 14.12.2022
𝐆𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐚: 18.00
𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞: Biblioteka Główna, Stary Rynek 24 – sala wykładowa

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 𝟎𝟔.𝟏𝟐.𝟐𝟎𝟐𝟐, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟔.𝟎𝟎 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24. (pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).