Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Michał Nogaś – spotkanie

Data/Czas
27/07/2021 -18:00 - 20:00

Lokalizacja
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wczytuję mapę...

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza członków Dyskusyjnych Klubów Książki na spotkanie z dziennikarzem radiowym i prasowym Michałem Nogasiem połączone z promocją jego książki pt.  „Z niejednej półki. Wywiady” (premiera: 14 października 2020) – 37 rozmów z polskimi i zagranicznymi autorami na 700 stronach! Będzie możliwość zakupu książki.

Od wielu lat przeprowadza wywiady z pisarzami w Polsce i za granicą. W latach 2000-2016 związany był z radiową „Trójką”, gdzie pełnił funkcję kierownika Redakcji Publicystyki,  współtworzył Radiowy Dom Kultury, a także prezentował wraz z Wojciechem Mannem książkowe nowości. Z Wojciechem Włodarczykiem przygotowywał archiwalny serwis radiowy „Tym żył świat”. Od 2016 roku mówi o literaturze w serwisie internetowym „Gazety Wyborczej”.  Od 2020 związany z Radiem Nowy Świat. Współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”.

Michał Nogaś jest pierwszym w historii Polskiego Radia dziennikarzem, który wchodził w skład radiowej Grupy ds. Kultury Europejskiej Unii Nadawców.

                                                                                                                                          Fot. Albert Zawada/Agencja Gazeta

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 20.07.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 

Strona programu DKK – zobacz 


Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Skip to content