Między snem, a jawą

21/03/2019 -18:00 - 19:30

Śródmieście - Dworcowa

Biblioteka przy Dworcowej zaprasza na wernisaż fotografii Natalii Ogrzewalskiej. Główna tematyka prac to delikatność, sensualność i wrażliwość kobiet, której odzwierciedleniem jest tytuł „Między snem, a jawą”.  Na wystawie zaprezentowane zostaną prace wykonane w plenerze oraz w studio.

Natalia Ogrzewalska, absolwentka Technikum Poligraficznego o profilu Technik cyfrowy procesów graficznych przy Zespole Szkół Chemicznych w Bydgoszczy. Choć ukończyła kierunek związany z grafiką komputerową, to jednak fotografia od zawsze była bliższa jej sercu. Już w pierwszej klasie gimnazjum, kiedy nauczyciel zamiast techniki zaczął wykładać fotografię, postanowiła zakupić pierwszą lustrzankę i tak zaczęła się jej przygoda, która trwa do dziś. W 2017 roku prace Natalii zostały wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „To Dobry Kurs”. Artystka uwielbia pracować z ludźmi, portret to dziedzina w której czuje się najlepiej. Jej zdaniem każda sesja zdjęciowa musi być przemyślana, a każdy szczegół dopracowany.