Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mikołajki w bibliotece

Data/Czas
03/12/2022 -09:00 - 15:00

Mapa niedostępna

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajki, które w tym roku odbędą się w poprzedzającą święto sobotę 03.12.2022 r.

Na najmłodszych, jak co roku, czeka dużo atrakcji. Zapraszamy zatem na mikołajkową sobotę. Mamy nadzieję, że nasze atrakcje umilą czas dzieciom i rodzicom, a także naszym gościom z Ukrainy.

 

9.00 – 15.00 

Kiermasz Książek – na którym każdy znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnej cenie. Czekają na Was książki popularno-naukowe, kryminały, romanse, biografie, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży i wiele innych. A do tego płyty CD, winyle i filmy…

Miejsce: Wypożyczalnia Główna i Przestrzeń na dole

 

10.00 – 11.30

Świąteczny seans filmowy dla całej rodziny – wspólne oglądanie świątecznej projekcji na naszym bibliotecznym strychu to znakomity sposób, aby wczuć się w klimat Świąt.

Miejsce: Strych

 

11.00 – 13.00

Świąteczne biblioteczne warsztaty recyklingowe „Grudniowe EkoDeko – Bombeczki z żaróweczki”. Zamień przepalone żarówki na wyjątkowe ozdoby choinkowe.

Grupa zamknięta

Miejsce: Sala Wykładowa

 

12.00 – 14.00

Spotkanie autorskie z Józefem Heroldem – Ukraińskie bajki na św. Mikołaja

Zapraszamy ukraińskie dzieci wraz z rodzicami na mikołajkowe spotkanie z bajkami, których twórcą jest Józef Herold, autor „Bajek na cały tydzień”. Utwory te zostały kilka miesięcy temu przetłumaczone na język ukraiński przez Svitlanę Breslawską. Trafiły już do ponad tysiąca dzieci w wieku od 5 do 11 lat. W czasie spotkania wszystkie dzieci otrzymają w prezencie książkę z imienną dedykacją od autora.

Miejsce: Strych

 

13.00 – 15.00

Świąteczne biblioteczne warsztaty recyklingowe „Ekopakowanie prezentów i ekoozdoby do prezentów gwiazdkowych”.

Miejsce: Wypożyczalnia Główna

 

Zapisy :
📞+48 512 806 564 lub
📧biblioteka@wimbp.bydgoszcz.pl.

 

Wstęp bezpłatny!

 

 

Skip to content