Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Opowieść wigilijna – czytanie na podstawie powieści Charlesa Dickensa

Data/Czas
16/12/2023 -17:00 - 18:30

Mapa niedostępna

✨🎭 Świąteczna niespodzianka w sercu Bydgoszczy! 🎄📖

Teatr Polski w Bydgoszczy i Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy mają przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie! 

📅 Termin: 16 grudnia
🕔 Godzina: 17:00
📍 Miejsce: Strych Biblioteki przy Starym Rynku 24

Aktorzy i aktorki Teatru Polskiego w Bydgoszczy, w tym Zhenia Doliak, Paweł L. Gilewski, i Damian Kwiatkowski, przygotowali dla Was magiczne czytanie “Opowieści Wigilijnej” Charlesa Dickensa! 

W reżyserii Wojciecha Farugi oraz adaptacją autorstwa Julii Holewińskiej, przeniesie Was do wiktoriańskiego Londynu, gdzie chciwy Ebenezer Scrooge w noc poprzedzającą Boże Narodzenie przemierzy własną przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Spotkanie z duchami świąt bezpowrotnie zmieni bohatera, ucząc go ponownie o znaczeniu miłości, hojności, dobroci oraz wspólnoty. „Opowieść Wigilijna” to nie tylko klasyczna historia o nawróceniu, ale również przypomnienie, że prawdziwe bogactwo leży w sercu i w relacjach z innym

Darmowe wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można odebrać w kasie biletowej Teatru Polskiego w Bydgoszczy od środy do piątku w godzinach 14:00-18:00. 🎟️

Dołączcie do nas na Strychu Biblioteki Głównej i wspólnie celebrujmy świąteczny czas w magicznej atmosferze “Opowieści Wigilijnej”! 

 

🤝 Partner wydarzenia: Miasto Bydgoszcz
🌐 Współorganizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy

Skip to content