Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie autorskie z Edytą Świętek

Data/Czas
06/09/2019 -17:00 - 19:00

Lokalizacja
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wczytuję mapę...
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy oraz Wydawnictwo Replika zapraszają na spotkanie autorskie z Edytą Świętek
z okazji premiery pierwszego tomu najnowszej sagi “Grzechy młodości”.
 
Edyta Świętek – urodzona w Krakowie specjalistka ds. zarządzania firmą. Przez dwadzieścia dwa lata mieszkała w Nowej Hucie. Mimo ścisłego umysłu czynna pasjonatka literatury. Autorka powieści obyczajowych, w których dobry humor przeplata się z ogromem emocji.
W swoich książkach bawi i wzrusza czytelników do łez. Wciąż poszukuje nowych wrażeń i inspiracji. Autorka m.in. bestsellerowej sagi „Spacer Aleją Róż”, jej kontynuacji „Nowe czasy”, powieści „Dom lalek” oraz „Bańki mydlane”.
 
„Rzeka kłamstw” to najnowsza powieść Edyty Świętek, otwierająca cykl „Grzechy młodości”.
Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki, problemy wychowawcze i uroki rodzicielstwa oraz inne sprawy przeciętnej polskiej rodziny, które splatają się z realiami życia w minionej epoce. Franciszka i Leon Trzeciakowie mają za sobą konfiskatę gospodarstwa rolnego oraz trudy okupacji. W powojennej rzeczywistości żyją z dnia na dzień, skupiając się na problemach licznej rodziny.
 
Biblioteka Główna,
Stary Rynek 24, Bydgoszcz
 
Wstęp wolny.
Skip to content