Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie autorskie z Pauliną Jurgą

Data/Czas
13/12/2023 -18:00 - 19:00

Mapa niedostępna

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie autorskie z Pauliną Jurgą! 

🗓️ Data: 13.12.2023
🕕 Godzina: 18.00
📍 Miejsce: Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Czy wiesz, że za fascynującymi powieściami kryje się nie tylko utalentowana pisarka, ale także nauczycielka i mama dwójki urwisów? Tak, to właśnie Paulina Jurga

Paulina to autorka, która kocha muzykę, jest uzależniona od wymyślania historii i oczywiście od czekolady. W wolnym czasie potrafi zabrać nas w muzyczną podróż, grając na pianinie lub gitarze, a także podzielić się swoimi myślami poprzez teksty piosenek.

„Matrioszka” to pierwsza część jej debiutanckiej serii, w której zgrabnie łączy mafijne i romansowe wątki. Książki Pauliny dedykowane są kobietom i zdobyły ogromne uznanie czytelniczek. 

Znana z serii „Rosyjska mafia” („Matrioszka”, „Marionetka”, „Matnia”), Paulina przenosi nas w brutalny świat rosyjskiej mafii, gdzie bohaterką jest Marta Małecka, stawiająca czoła trudom życia w bezlitosnym świecie przestępczym. Ale to nie wszystko – w tych powieściach odnajdziemy również piękną i namiętną historię miłosną głównej bohaterki i jej ochroniarza Nikołaja.

To jednak nie koniec talentów Pauliny! Współautorka publikacji „Niegrzeczne Last Minute”, czyli zbioru opowiadań o wakacjach, latem i dalekich wyprawach. Ekscytujące przygody, jakie przydarzają się na zagranicznych wakacjach last minute, z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Aktualnie pisarka promuje swoją najnowszą serię „Czarne żagle”, gdzie porusza tematykę romansów, pirackich przygód i trudnych przeżyć z dzieciństwa. 

Przyjdźcie, posłuchajcie, zadawajcie pytania! To spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do rozmowy z autorką, której książki trafiają prosto do serc czytelniczek! 

Na miejscu będzie możliwość zakupienia książek autorki, a jeśli już teraz nasuwają się Wam pytania do pani Pauliny, prosimy o wysyłanie ich na adres promocja@wimbp.bydgoszcz.pl.

 

 

Do zobaczenia! 

 

 

 

Skip to content