Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie autorskie z Wojciechem Jagielskim

Data/Czas
19/09/2022 -18:00 - 20:00

Lokalizacja
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy

Wczytuję mapę...
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Wojciechem Jagielskim – dziennikarzem, korespondentem wojennym, autorem książek „Dobre miejsce do umierania”, „Modlitwa o deszcz”, „Wieże z kamienia”, „Nocni wędrowcy”, „Wypalanie traw, „Trębacz z Tembisy”, „Wszystkie wojny Lary”, „Na wschód od zachodu”, „Strona świata”.
 
Znawca problematyki Afryki, Azji Środkowej, Kaukazu i Zakaukazia, obserwator konfliktów zbrojnych w Afganistanie, Tadżykistanie, Czeczenii, Gruzji. Pierwsze kroki stawiał w Polskiej Agencji Prasowej, z którą ostatecznie rozstał się w 2017 roku. Przez 21 lat związany był z „Gazetą Wyborczą”. W tym czasie powstała większość jego książek. Od 2017 członek redakcji „Tygodnika Powszechnego”.
 
Wojciech Jagielski będzie po raz kolejny gościem Dyskusyjnych Klubów Książki podregionu bydgoskiego. W 2015 roku promował swoją książkę pt. „Wszystkie wojny Lary”.
 
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki autorstwa Wojciecha Jagielskiego.
 
Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek!
Wejściówki dostępne od 12.09.2022, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki.
 
Data: 19.09.2022
Miejsce spotkania: Biblioteka Główna, ul. Stary Rynek 24
Godzina: 18.00
 
 
 
Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.
 
 
 
Skip to content