Spotkanie online z Martą Guzowską

26/11/2020

Fot. Copyright „Nasza Księgarnia”

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie online z Martą Guzowską – pisarką, archeologiem z wykształcenia, doktorem nauk humanistycznych. Jako pisarka zadebiutowała w 2012 r. powieścią „Ofiara Polikseny”, która przyniosła jej Nagrodę Wielkiego Kalibru 2013. Kolejne powieści kryminalne to: „Głowa Niobe”, „Wszyscy ludzie przez cały czas”, „Chciwość”, „Czarne światło”, „Reguła nr 1”, „Ślepy archeolog”, „Rok szczura”. Ma też na swoim koncie thriller psychologiczny, „Raj” oraz serię detektywistycznych powieści dla dzieci pt. „Detektywi z Tajemniczej 5”. Autorka mieszka wraz z rodziną w Wiedniu.

Spotkanie połączone będzie z promocją jej najnowszej książki zatytułowanej „Wiedeń. Miasto najlepsze do życia” (premiera: 16 września 2020).

Spotkanie online – Facebook WiMBP w Bydgoszczy-wejdź

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.