Spotkanie z Ewą Winnicką

05/10/2021 -18:00 - 20:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza członków Dyskusyjnych Klubów Książki na spotkanie z Ewą Winnicką – dziennikarką i reporterką, autorką książek „Londyńczycy”, „Angole” (Nagroda Gryfia), „Nowy Jork zbuntowany”, „Milionerka. Zagadka Barbary Piaseckiej Johnson”, „Był sobie chłopczyk” – połączone z promocją najnowszej książki zatytułowanej „Greenpoint. Kroniki Małej Polski” (premiera: 16 czerwca 2021).

Związana z tygodnikiem „Polityka” i „Dużym Formatem”. Publikowała także w „Tygodniku Powszechnym”. Trzykrotnie uhonorowana nagrodą Grand Press. Współautorka książek „Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey” i „Władcy strachu. Przemoc w sierocińcach i przełamywanie zmowy milczenia”, napisanych wspólnie z Dionizosem Sturisem oraz książek napisanych wspólnie z Cezarym Łazarewiczem: „1968. Nadchodzą czasy nowe” i „1939. Wojna? Jaka wojna?”.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 28.09.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24.

Strona programu DKK – zobacz

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.