Spotkanie z Marcinem Kydryńskim

16/11/2022 -18:00 - 20:00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marcinem Kydryńskim – dziennikarzem muzycznym, kompozytorem, producentem płytowym, twórcą piosenek, podróżnikiem, fotografem, połączone z promocją książki „O wschodzie”, którą sam autor nazywa swoją duchową autobiografią.

Od 1989 do 2007 związany z radiową Trójką. W latach 1995-1998 dyrektor artystyczny festiwalu Jazz Jamboree, obecnie – festiwalu Siesta Festival. Współpracuje z National Geographic. Autor książek, m.in. „Chwila przed zmierzchem”, „Pod słońce”, „Muzyka moich ulic. Lizbona”, „Biel. Notatki z Afryki”, „Dal. Listy z Afryki minionej”.

Wstęp za okazaniem wejściówek!

• od 10.11.2022, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).