Spotkanie z Marią Paszyńską

03/07/2020 -13:00 - 14:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie online z Marią Paszyńską – autorką popularnych powieści obyczajowych z historycznym tłem. Orientalistka i prawniczka z wykształcenia, varsavianistka z zamiłowania.

W 2015 roku zadebiutowała jako pisarka powieścią „Warszawski niebotyk”. Kolejne to: „Gonitwa chmur” stanowiąca kontynuację powieściowego debiutu, trzytomowy cykl „Cień sułtana”, licząca cztery tomy bestsellerowa seria „Owoc granatu” oraz powieści z serii „Nieznane oblicza historii” – „Willa pod Zwariowaną Gwiazdą”, „Instytut piękności”, „Dwa światła”.

Spotkanie połączone będzie z promocją książki pt. „Czas białych nocy” otwierającej kolejny powieściowy cykl autorki pt. „Wiatr ze wschodu” (premiera: 3 czerwca 2020).

Spotkanie online – Facebook WiMBP w Bydgoszczy-wejdź

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.