Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem

Data/Czas
26/10/2023 -17:00 - 18:00

Mapa niedostępna

Zapraszamy na fascynujące spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem!

Data: 26 października 2023 roku (czwartek)
Godzina: 17:00
Miejsce: Biblioteka na Kapuściskach, Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35

Wstęp wolny!

Biblioteka na Kapuściskach serdecznie zaprasza wszystkich miłośników podróży na wyjątkowe spotkanie z Robertem Gondkiem. Tym razem będzie to podróż do serca Afryki, konkretnie do Namibii i Botswany.

Podczas tego niezwykłego wieczoru, Robert Gondek zabierze nas w podróż przez fascynujący świat Afryki, prezentując emocjonujący pokaz slajdów ze swoich wypraw. Będzie to niezwykła okazja, by poznać piękno i różnorodność tych afrykańskich krajobrazów, obyczajów oraz przyrody.

Robert Gondek, który odwiedził już 20 afrykańskich państw, to nie tylko zapalony podróżnik, ale także utalentowany artysta i pisarz. Jego pokazy podróżnicze zdobyły uznanie zarówno publiczności, jak i jury na licznych festiwalach w Polsce. Jako autor albumu fotograficznego “W drodze na najwyższe szczyty Afryki” oraz ebooka podróżniczego “Poradnik przed podróżą do Afryki – Tanzania, Kenia,” dzieli się swoim bogatym doświadczeniem podróżniczym z innymi.

Robert Gondek ma na swoim koncie publikacje w renomowanych magazynach podróżniczych, takich jak “National Geographic Traveler,” “Podróże,” “Poznaj Świat,” i “All Inclusive.” Ponadto, organizuje wyprawy na kontynent afrykański, co sprawia, że jest doskonałym przewodnikiem w podróży przez te fascynujące zakątki świata.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by poznać Afrykę z perspektywy prawdziwego podróżnika. 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Skip to content