Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie z Sylwią Trojanowską

Data/Czas
09/05/2023 -18:00 - 19:00

Mapa niedostępna
Biblioteka w Starym Fordonie zaprasza na spotkanie z Sylwią Trojanowską – couchem, trenerką biznesu, autorką popularnych powieści obyczajowych, w tym cykli powieściowych „Szkoła latania”, „Sekrety i kłamstwa”, znaną już fordońskim czytelnikom.
Spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej książki Sylwii Trojanowskiej pt. „Żona nazisty” (premiera: luty, 2023), będącej kontynuacją powieści pt. „Łabędź”.
Przed spotkaniem Damian Amon Rączka – regionalista, wiceprezes Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu, przewodnik po Fordonie i Bydgoszczy zabierze wszystkich chętnych na spacer śladami Anny Łabędź.
Zbiórka o godzinie 17.00 przed biblioteką na ulicy Pielęgniarskiej 17.
Trasa będzie wiodła ulicą Wyzwolenia, przy której stał dom głównej bohaterki Anny Łabędź, stamtąd na rynek, gdzie mieściła się restauracja „Nadwiślanka” ( w której pracowała Anna – autorka zmieniała nazwę w książce na „Wiślaną”) i który stał się w czasie II wojny miejscem egzekucji wielu mieszkańców.
 
𝐒𝐲𝐥𝐰𝐢𝐚 𝐓𝐫𝐨𝐣𝐚𝐧𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 zadebiutowała w 2015 roku powieścią „Szkoła latania”. Jest także autorką sztuk teatralnych, z których dwie: „4 kute asy” oraz „Okna”, trafiły na afisze. Aktywnie działa na rzecz kobiet. Jest ambasadorką akcji „Wiele powodów, by żyć”, mającej na celu promowanie profilaktycznych badań cytologicznych, oraz członkinią kapituły „Magnolie Biznesu”, nagradzającej wyjątkowe kobiety województwa zachodniopomorskiego.
 
 
𝐖𝐬𝐭𝐞̨𝐩 𝐰𝐨𝐥𝐧𝐲.
 
𝐃𝐚𝐭𝐚: 09.05.2023
𝐆𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐚: 18.00
𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞: Biblioteka w Starym Fordonie, Pielęgniarska 17
 
 
 
 
𝑆𝑝𝑜𝑡𝑘𝑎𝑛𝑖𝑒 𝑜𝑟𝑔𝑎𝑛𝑖𝑧𝑜𝑤𝑎𝑛𝑒 𝑤 𝑟𝑎𝑚𝑎𝑐ℎ 𝑝𝑟𝑜𝑔𝑟𝑎𝑚𝑢 𝐷𝑦𝑠𝑘𝑢𝑠𝑦𝑗𝑛𝑒 𝐾𝑙𝑢𝑏𝑦 𝐾𝑠𝑖𝑎̨𝑧̇𝑘𝑖.
Skip to content