Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Warsztaty interpretacji poezji Wisławy Szymborskiej

Data/Czas
24/03/2023 -16:00 - 18:00

Mapa niedostępna

Z okazji Światowego Dnia Poezji serdecznie zapraszamy na warsztaty interpretacji poezji Wisławy Szymborskiej.

 

 Warsztaty odbędą się w ramach cyklicznych spotkań pt. “Niektórzy lubią poezję”.

 Warsztaty poprowadzi Kamila Łaszczewską – wokalistka i trener wokalny, absolwentka wydziałów Wokalno-Aktorskich Akademii Muzycznych w Bydgoszczy oraz Łodzi. 

 

Kamila Łaszczewska doświadczona i wszechstronna wokalistka oraz śpiewaczka operowa, obdarzona mocnym sopranem o niezwykłej barwie. W swoim dorobku ma ogromną ilość koncertów muzyki pop, tanecznej, rockowej i operowej. Uczestniczka i półfinalistka telewizyjnych talent show. Wraz z zespołem Freex Family półfinalistka drugiej edycji programu „Must Be The Music”.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku czternastu lat w zespole wokalnym „Arabeska” działającym przy Olsztyńskim Pałacu Młodzieży i od tego czasu rozwijała swój talent ucząc się u wielu profesorów oraz śpiewając liczne koncerty. W 2010 roku rozpoczęła naukę śpiewu operowego na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, którą ukończyła po 4 latach z tytułem licencjata. Od tego czasu prowadzi swoją działalność trenera wokalnego ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. W 2014 roku rozpoczęła studia magisterskie na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. K. i G. Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Danuty Dudzińskiej, gdzie w 2016 roku obroniła tytuł magistra z bardzo dobrym wynikiem. Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich m.in. kursach muzyki dawnej z Anną Mikołajczak oraz kursach z holenderską śpiewaczką Jard van Nes.
Korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytego w różnych gatunkach muzycznych, artystka kształci wokalistów rozrywkowych oraz klasycznych. W swojej działalności koncertowej nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, a jej repertuar obejmuje utwory muzyki klasycznej wielu epok i różne style muzyki rozrywkowej.

 

Data spotkania: 24.03.2023 / piątek
Miejsce: Biblioteka na Bartodziejach, ul. M. Skłodowskiej-Curie 33A
Godzina: 16.00 
 
 
Wstęp WOLNY! 
 
 

 

Skip to content