Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wieczór autorski z Krzysztofem Stasiewskim: spotkanie z twórczością Artysty

Data/Czas
15/01/2024 -17:00 - 19:00

Mapa niedostępna
Zapraszamy serdecznie na niezwykłe wydarzenie literacko-muzyczne! Wieczór Autorski z Krzysztofem Stasiewskim, artystą niezwykle utalentowanym, który nie tylko podbija serca swoją muzyką, ale również zachwyca jako utalentowany pisarz.
 
Data i godzina: 15 stycznia 2024, godzina 17:00
 
Już na samym początku wieczoru zabierzemy Was w podróż dźwiękową, prezentując niezapomnianą piosenkę “To Jest Moja Piosenka” autorstwa Krzysztofa Stasiewskiego, inspirowaną twórczością samego Charlesa Chaplina. To wyjątkowy moment, który zainauguruje wieczór pełen emocji i artystycznych doznań.
 
Następnie przeniesiemy się w świat osobowości Krzysztofa Stasiewskiego, poznając nie tylko jego artystyczną duszę, ale również zagłębiając się w fascynujący świat jego dorobku literackiego. Spotkanie będzie okraszone interpretacjami utworów autora oraz panelami, na których odkryjemy tajemnice jego wierszy.
 
Oprawą muzyczną wieczoru zatroszczą się utalentowani artyści:
Monika Boguszewska-Nowakowska (śpiew),
Rafał Tworek (fortepian) oraz
Sławomir Ciecierski (gitara), tworząc niepowtarzalną atmosferę pasji i sztuki.
 
Prowadzenie wieczoru powierzone zostało utalentowanej Reni Skoczek, która wprowadzi nas w świat artysty, jego inspiracji i historii twórczych poszukiwań.
 
Na zakończenie wieczoru otworzymy przestrzeń na Wasze pytania, dając możliwość bezpośredniego dialogu z Krzysztofem Stasiewskim. Będzie również okazja do zdobycia autografów na książkach artysty.
 
Dołączcie do nas 15 stycznia 2024 o godzinie 17:00 i pozwólmy się porwać magii słowa, dźwięku i inspirującej atmosfery.
 
Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
Skip to content