Wystawa – Zabawa

Wystawa
15/04/2021 - 12/05/2021

WYSTAWA-ZABAWA z Wydawnictwem Zakamarki

Zapraszamy wszystkich czytelników literatury dla dzieci na wystawę prezentującą najpopularniejsze serie i najbardziej lubianych bohaterów z Zakamarkowych książek.

Wystawa jest jednocześnie zabawą – każda z 15 plansz zawiera pytanie o przedstawione na niej postaci. Dla tych, którzy odpowiedzą na najwięcej pytań, przewidujemy książkowe upominki.

Przyjdźcie, obejrzyjcie i sprawdźcie, ile pamiętacie z przeczytanych książek!

A może będzie to podpowiedź, co w najbliższym czasie wypożyczyć z biblioteki? 🙂

Miejsce:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy
Stary Rynek 24

Współorganizator:
Wydawnictwo Zakamarki
www.zakamarki.pl

Wystawa potrwa do 12 maja 2021 r.

Wydawnictwo Zakamarki od prawie 14 lat wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Ofertę uzupełniają starannie dobrane tytuły francuskie. Wiele Zakamarkowych publikacji to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, jest też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Najbardziej popularne serie to książki o Lassem i Mai, Piaskowym Wilku, Mamie Mu czy Albercie Albertsonie.

UWAGA!

Przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa:

• w pomieszczeniu mogą przebywać maksymalnie 3 osoby z zachowaniem bezpiecznej odległości,
  • wchodząc do biblioteki należy zdezynfekować ręce oraz zasłonić usta i nos.