Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

+48 52 323 80 08 Biuletyn Informacji Publicznej Unia Europejska Deklaracja dostępności

Zawieszenie działalności filii przy ul. Jeżewskiej

Szanowni Czytelnicy,

informujemy, że działalność Filii nr 25 dla dorosłych i dla dzieci przy ul. Jeżewskiej 6 zostaje zawieszona do odwołania.

Naliczanie opłat regulaminowych w systemie bibliotecznym Prolib, za przetrzymanie książek, zostało wstrzymane. Wypożyczone książki można oddać we wszystkich filiach sieci miejskiej WiMBP w Bydgoszczy.

Najbliższe palcówki:

• Filia nr 11 dla dorosłych i dla dzieci przy ul. Czołgistów 8 (tel. 573-313-567)
  • Filia nr 14 dla dorosłych i dla dzieci przy ul. Dworcowej 49 (tel. 52 323-80-05)

Karta biblioteczna uprawnia do korzystania z księgozbiorów wszystkich filii sieci miejskiej oraz Biblioteki Głównej WiMBP w Bydgoszczy.

Za utrudnienia przepraszamy