Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

+48 52 323 80 08 Biuletyn Informacji Publicznej Unia Europejska Deklaracja dostępności

Kontakt

Stary Rynek 22-24
ul. Długa 39 (biura)
85-034 Bydgoszcz
NIP 953-216-12-05

DYREKTOR BIBLIOTEKI
mgr Krzysztof Gonia
e-mail
krzysztof.gonia@wimbp.bydgoszcz.pl
tel. 52 33-99-223, 52 328-73-90

Dyrektor Biblioteki przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy wtorek w godzinach od 13:00 do 15:00. Jeżeli wtorek jest dniem wolnym od pracy przyjęcia interesantów odbywają się w następny dzień tygodnia w tych samych godzinach.

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. MERYTORYCZNYCH
mgr Danuta Kaczmarek 
e-mail
danuta.kaczmarek@wimbp.bydgoszcz.pl
tel. 52 33-99-224, 52 328-73-90

SEKRETARIAT
Jolanta Planer ul. Długa 39, 85-034 Bydgoszcz

e-mail sekretariat@wimbp.bydgoszcz.pl
tel. 52 33-99-225, 52 32-87-390

GŁÓWNA KSIĘGOWA
mgr Iwona Galubińska
e-mail iwona.galubinska@wimbp.bydgoszcz.pl
tel. 52 33-99-220

DZIAŁ PROMOCJI
kierownik mgr Joanna Pawłowska

Stary Rynek 22, I p.
e-mail promocja@wimbp.bydgoszcz.pl
tel. 52 33-99-227 | 506-200-537

kierownik mgr Dorota Siedlecka
tel. 52 33-99-205
dorota.siedlecka@wimbp.bydgoszcz.pl

kierownik mgr Anna Kansy
tel. 52 33-99-250
anna.kansy@wimbp.bydgoszcz.pl

kierownik dr Joanna Matyasik
tel. 52 33-99-202
joanna.matyasik@wimbp.bydgoszcz.pl

kierownik mgr Beata Malczewska
tel. 52 33-99-216/217
beata.malczewska@wimbp.bydgoszcz.pl
DIM@wimbp.bydgoszcz.pl

mgr Łukasz Twarowski
tel. 52 33-99-218
lukasz.twarowski@wimbp.bydgoszcz.pl

kierownik mgr inż. Krzysztof Łojko
tel. 52 33-99-239
krzysztof.lojko@wimbp.bydgoszcz.pl

tel. 52 33-99-219

kierownik inż. Katarzyna Kurs-Satko
tel. 52 33-99-222
katarzyna.satko@wimbp.bydgoszcz.pl

OPŁATY ZA NIETERMINOWY ZWROT MATERIAŁÓW BIBLIOTECZNYCH

Opłaty za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych można wpłacać gotówką w wypożyczalni lub na konto Biblioteki: 31 2490 0005 0000 4530 5745 7280 W przelewie, w polu tytułem, należy wpisać: opłata za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych, numer karty oraz nazwisko i imię. Opłaty za nieterminowy zwrot mogą być dokonywane wyłącznie po zwrocie przetrzymanych materiałów bibliotecznych.
NIP 953-216-12-05

Masz pytania? Sugestie? Propozycje książek/spotkań autorskich? Napisz do nas!
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane
Skip to content