+48 52 33 99 200Biuletyn Informacji Publicznej Unia Europejska

Biblioteki osiedlowe - wydarzenia

Posiadamy 22 filie osiedlowe, które ulokowane są na terenie całego miasta. Może któraś jest blisko Ciebie? Sprawdź, warto! Tam zawsze dużo się dzieje.

Biblioteki osiedlowe prowadzą szeroko pojętą dzielność kulturalną i edukacyjną m.in. lekcje biblioteczne, warsztaty, spotkania, koncerty, wystawy czy turnieje gier planszowych. Sukcesywnie filie wyposażane są w multimedialne narzędzia takie jak gogle VR czy podłogi interaktywne, które nie tylko są formą rozrywki, ale sprawdzają się w zajęciach edukacyjnych.

Zachęcamy do sprawdzania bibliotecznych blogów oraz mediów społecznościowych. Znajdziecie tam mnóstwo propozycji warsztatów DIY, które są jedną z ciekawszych propozycji w spędzaniu wolnego czasu z małymi czytelnikami. Nie zabraknie konkursów, ciekawostek oraz informacji o nowościach książkowych, z którymi warto być na bieżąco.

Kwiecień w bibliotekach osiedlowych: KLIKNIJ TUTAJ

Kwiecień w bibliotekach osiedlowych dla dzieci dla dzieci z Ukrainy i innych krajów słowiańskojęzycznych: KLIKNIJ TUTAJ

Tydzień Bibliotek 2024 – zajęcia w bibliotekach osiedlowych: KLIKNIJ TUTAJ

Maj w bibliotekach osiedlowych: KLIKNIJ TUTAJ