Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

+48 52 33 99 200Biuletyn Informacji Publicznej Unia Europejska

Biblioteki osiedlowe - wydarzenia

Posiadamy 23 filie osiedlowe, które ulokowane są na terenie całego miasta. Może któraś jest blisko Ciebie? Sprawdź, warto! Tam zawsze dużo się dzieje.

Biblioteki osiedlowe prowadzą szeroko pojętą dzielność kulturalną i edukacyjną m.in. lekcje biblioteczne, warsztaty, spotkania, koncerty, wystawy czy turnieje gier planszowych. Sukcesywnie filie wyposażane są w multimedialne narzędzia takie jak gogle VR czy podłogi interaktywne, które nie tylko są formą rozrywki, ale sprawdzają się w zajęciach edukacyjnych.

W dobie pandemii działalność kulturalno-edukacyjna bibliotek osiedlowych prowadzona jest głównie w przestrzeni internetowej. Zachęcamy do sprawdzania bibliotecznych blogów oraz mediów społecznościowych. Znajdziecie tam mnóstwo propozycji warsztatów DIY, które są jedną z ciekawszych propozycji w spędzaniu wolnego czasu z małymi czytelnikami. Nie zabraknie konkursów, ciekawostek oraz informacji o nowościach książkowych, z którymi warto być na bieżąco.

Styczeń 2023 r. w bibliotekach osiedlowych

Zajęcia Edukacyjne Styczeń 2023