Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bydgoska Środa Literacka – Krzysztof Drozdowski

Data/Czas
10/04/2024 -18:00 - 19:30

Mapa niedostępna

Kwietniowa Odsłona Bydgoskiej Środy Literackiej!

Czas na kolejne literackie spotkanie pełne fascynujących historii i inspirujących rozmów! W kwietniowej odsłonie Bydgoskiej Środy Literackiej gościem specjalnym będzie Krzysztof Drozdowski – prezes Fundacji Historycznej im. Mariana Rejewskiego, członek Zarządu Stowarzyszenia Historyków Wojskowości oraz Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy.

Redaktor naczelny portalu „Historia naprawdę”, redaktor dwutygodnika „Wolna Droga”. Współpracuje z magazynami „Historia bez tajemnic”, „Polska Zbrojna – Historia” oraz „Odkrywca”. Doprowadził do wznowienia przez IPN śledztwa na temat niemieckich zbrodni w Dolinie Śmierci w Bydgoszczy. Jest popularyzatorem historii, organizuje spacery historyczne, a także prowadzi kanał „Ukryte Historie” na portalu YouTube. Jest autorem 27. publikacji książkowych oraz ponad 300. artykułów.

Krzysztof Drozdowski, znany popularyzator historii, autor licznych publikacji książkowych i artykułów, zaprosi nas w podróż przez niezwykłe wydarzenia i postaci historyczne. Jego zaangażowanie w badania historyczne i działania popularyzatorskie sprawiają, że literatura łączy się tu z pasją do odkrywania przeszłości.

 

📅 Data: 10 kwietnia
🕕 Godzina: 18:00
📍 Miejsce: Biblioteka Główna

 

Wstęp WOLNY!

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panem Krzysztofem, aby posłuchać jego fascynujących opowieści i wziąć udział w inspirujących dyskusjach na temat historii. 

 

 

 

 

Skip to content