Eko Fashion Week w Bibliotece u Bełzy!

21/09/2023 - 23/09/2023 -Całodniowe

Eko Fashion Week w Bibliotece u Bełzy!

Zapomnijcie o Paryżu, Londynie czy Nowym Jorku! Przygotujcie się na modowe wydarzenie, jakiego jeszcze w Bydgoszczy nie było! Eko Fashion Week już tuż, tuż, a my mamy dla Was pełen harmonogram zajęć poświęconych modzie i urodzie, które odbędą się w przepięknej Bibliotece Głównej.

📅 21.09 (czwartek), godz. 15.00-18.30 (dorośli)
Slow fashion a fast fashion – trudne pojęcia a łatwy wybór – to temat wykładu, który pozwoli Wam lepiej zrozumieć świat mody. Po wykładzie czeka na Was niezwykła możliwość – przerobienie starych spodni na stylowe torby dżinsowe podczas warsztatów rękodzielniczych. Przyjdź i stwórz unikalny dodatek do swojej garderoby!

📅 22.09 (piątek), godz. 15.00-18.00 (dorośli)
Czy marzysz o gładkiej cerze w każdym wieku? To wykład dla Ciebie! A po nim – warsztaty rękodzielnicze, podczas których stworzysz fantazyjne fascynatory i uroczą biżuterię z materiałów recyklingowych. Twoja twórczość będzie nie tylko modna, ale także przyjazna dla środowiska!

📅 23.09 (sobota), godz. 11.00-14.00 (rodziny z dziećmi)
Zapraszamy całe rodziny na nasz ekologiczny dzień! Rozpoczniemy od miniwykładu na temat recyklingu, a potem przekształcimy makulaturę w niebanalne dzieła sztuki podczas warsztatów rękodzielniczych. Nasze makulaturowe kreacje zabiorą Was w kolorową podróż przez modę!

📍 Miejsce: Biblioteka Główna, Stary Rynek 24
🎫 Wstęp bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona!
📞 Zapisy pod numerem telefonu: +48 512 806 564.

Przyjdźcie i dołączcie do naszej modowej rewolucji! Razem uczmy się być trendy w duchu eko.
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!