Grudniowy projektor filmowy z audiodeskrypcją – Planeta Singli 3

14/12/2023 -11:00 - 12:45

Grudniowy Projektor Filmowy z Audiodeskrypcją!

Z radością ogłaszamy grudniowy Projektor Filmowy z audiodeskrypcją, który odbędzie się 14 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 w Bibliotece Głównej.

Tym razem na ekranie pojawią się wybitni polscy aktorzy: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Bogusław Linda, Danuta Stenka, Maria Pakulnis, Piotr Głowacki i wielu innych, w ekranizacji filmu “Planeta Singli 3”!

W skrócie o filmie: Ania i Tomek planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje.

Dodatkowo, chcemy z radością poinformować, że ten wyjątkowy seans jest dostosowany specjalnie dla osób niewidomych i słabowidzących. Dzięki współpracy z Fundacją Szansa dla Niewidomych, każdy będzie mógł cieszyć się tą wspaniałą produkcją.

Do zobaczenia w czwartek, tj.14 grudnia o godzinie 11:00 w Bibliotece Głównej!

Wstęp wolny!