“Miłość i inne straszne przypadki” – wieczór autorski z Tadeuszem Oszubskim

22/11/2023 -18:00 - 19:00

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, które obiecuje być niezapomnianym dla miłośników literatury!

Fascynujący wieczór z literaturą grozy, thrillera i fantasy podczas spotkania autorskiego z wybitnym pisarzem Tadeuszem Oszubskim.

📅 Data: 22 listopada (środa) 2023 r.
🕕 Godzina: 18:00
📍 Lokalizacja: Stary Rynek 24, Strych Biblioteki Głównej

Temat: “Miłość i inne straszne przypadki” Prowadzenie: Joanna Szmytkowska.

W trakcie rozmowy z autorem odkryjemy tajniki tworzenia jego niesamowitych dzieł, takich jak “Sfora” czy “Biała Bestia”. Przemierzając świat literacki Tadeusza Oszubskiego, zabierzemy Was w podróż przez fabuły powieści i opowiadań, które zdobyły uznanie czytelników i krytyków.

W programie wieczoru:
– Prezentację najnowszych dzieł autora
– Rozmowę na temat inspiracji, procesu twórczego i literackich fascynacji
– Okazję do zadawania pytań i bezpośredniego kontaktu z autorem.

Tadeusz Oszubski:
Urodzony w 1958 roku w Bydgoszczy, prozaik, poeta, publicysta i animator kultury. Należy do Związku Literatów Polskich, a także jest współzałożycielem Fundacji Nasza Tradycja – Nasza Przyszłość. Jego twórczość obejmuje ponad 20 książek, w tym powieści, tomiki poezji, opowiadania i prace popularyzatorskie. Autor zdobył liczne nagrody literackie i stypendia artystyczne.

To wyjątkowa okazja, by poznać tajniki powstawania literatury grozy, thrillera i fantasy. Autor opowie o swoich doświadczeniach, nagrodach oraz blisko 40-letniej pracy twórczej.

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury!