Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie z Robertem Górskim i Moniką Sobień-Górską

Data/Czas
15/05/2024 -18:00 - 19:30

Mapa niedostępna

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie z Robertem Górskim i Moniką Sobień-Górską, autorami książki „Jak zostałem Prezesem”. 

Robert Górski – artysta kabaretowy, komik, satyryk, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, scenarzysta, reżyser i odtwórca głównej roli w serialu internetowym „Ucho Prezesa”. Współtworzył z Adamem Małczykiem scenariusze do programu rozrywkowego TVN „Maraton uśmiechu”. Pisał scenariusze m.in. do Mazurskiej Nocy Kabaretowej, kabaretonów Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W latach 2008-2015 organizował Kabaretową Noc Listopadową. Wystąpił w filmach, m.in.: „Baśń o ludziach stąd”, „Złoty środek”, „Słodkie życie”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Napis” oraz serialach „Państwo z kartonu” i „Piękni i bezrobotni”. 

Monika Sobień-Górska – dziennikarka, scenarzystka, autorka książek: „Wybrałem życie”, „Ukrainki. Co myślą o Polakach”, „Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci i pieniądze”, „Jak porzucić miliardera … i przeżyć”, „Imperium Lewandowska”, autorka scenariusza do filmu „Lęk”. Wstęp za okazaniem wejściówek (od 06.05.2024, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki). 

Wstęp za okazaniem wejściówek!

15.05.2024 r. /środa/ godz. 18.00
Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 06.05.2025, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).

 

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Skip to content