Tajemniczy zakątek w Bibliotece u Bełzy

W ukrytym zakątku Biblioteki Głównej, na Starym Rynku 24, kryje się tajemniczy Pokój Zagadek o nazwie “Stwór Nieczytek”.

To miejsce, gdzie rzeczywistość splata się z fantazją, a książki skrywają w sobie nie tylko historie, lecz także zagadki nieodgadnione.

Czujecie to? To niebezpieczeństwo unoszące się nad Krainą Bajek, gdzie Zły Stwór Nieczytek uwięźił wszystkie opowieści w pajęczynach swoich intryg. Wy, odważni śmiałkowie, zostaliście wyznaczeni do misji rozwiązania tychże łamigłówek, aby przywrócić wolność literackim duszom. Lecz pamiętajcie, czas płynie szybko, macie tylko 60 minut na akcję ratunkową.

Zapraszamy rodziny, młodzież i dorosłych do udziału w tej niezwykłej przygodzie. Wielu podczas tej misji poległo, ale czy Wam uda się odnieść sukces?

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego koniecznie zapiszcie się pod numerem +48 512 806 564.

Wstęp jest bezpłatny, bo wiedza i przygoda są bezcenne.