Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Niektórzy lubią poezję

Data/Czas
02/12/2022 -16:00 - 18:00

Mapa niedostępna

Zapraszamy serdecznie na warsztaty interpretacji tekstów Agnieszki Osieckiej, która poprowadzi dla Państwa Kamila Łaszczewska.

 

Kamila Łaszczewska doświadczona i wszechstronna wokalistka oraz śpiewaczka operowa, obdarzona mocnym sopranem niezwykłej barwie. W swoim dorobku ma ogromną ilość koncertów muzyki pop, tanecznej, rockowej i operowej. Uczestniczka i półfinalistka telewizyjnych talent show. Wraz z zespołem Freex Family półfinalistka drugiej edycji programu “Must Be The Music”.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku czternastu lat w zespole wokalnym “Arabeska” działającym przy Olsztyńskim Pałacu Młodzieży i od tego czasu rozwijała swój talent ucząc się u wielu profesorów oraz śpiewając liczne koncerty. W 2010 roku rozpoczęła naukę śpiewu operowego na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, którą ukończyła po 4 latach z tytułem licencjata. Od tego czasu prowadzi swoją działalność trenera wokalnego ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. W 2014 roku rozpoczęła studia magisterskie na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. K. i G. Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Danuty Dudzińskiej, gdzie w 2016 r. obroniła tytuł magistra z bardzo dobrym wynikiem. Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowski między innymi kursy muzyki dawnej z Anną Mikołajczak oraz kursy z holenderską śpiewaczką Jard van Nes.
Korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobywtego w różnych gatunkach muzycznych, mgr Kamila Łaszczewska kształci wokalistów rozrywkowych oraz klasycznych. W swojej działalności koncertowej nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, a jej repertuar obejmuje utwory muzyki klasycznej wielu epok i różne style muzyki rozrywkowej.

 

 

Data: 02.12.2022

Miejsce: Biblioteka na Bartodziejach ul. M. Skłodowskiej-Curie 33a

Godzina: 16.00

 

 

Skip to content