Kobiety w sztuce – wernisaż

05/03/2020 -18:00 - 19:00

Śródmieście - Dworcowa

5 marca o w Filii r 14 dla dorosłych i dla dzieci przy ul. Dworcowej 49 odbędzie się wernisaż prac Grupy Plastycznej IMPRESJA  Dowództwa 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w Bydgoszczy. Grupę utworzyła Małgorzata Biernat przy Klubie „Logistyk” dla osób zainteresowanych malarstwem, którzy chcą realizować swoje marzenia i pasje. Wystawa została zatytułowana KOBIETA W SZTUCE, obejmuje cykl obrazów przedstawiających kobiety w różnych sytuacjach – tańczące baletnice, marzące nimfy, akty, kobiety egzotyczne, wesołe, smutne, tajemnicze.

Ogółem zostanie zaprezentowanych ok. 50 prac 27 autorów: Valeria Akimienko, Małgorzata Biernat – Opiekun Grupy, Martyna Buzalska, Zofia Dahmas, Lidia Drążowska, Elżbieta Gackowska, Anna Garniewicz, Lena Gawłas, Krystyna Glazik, Anna Jarocińska, Elżbieta Kadulska, Cecylia Kołsut, Grażyna Kryspin, Thomas McLaughlin, Krystyna Mróz  Anna Najdowska, Teresa Perlik, Danuta Pierzchalska, Rosyta Poklękowska, Lidia Pruss, Jerzy Radczuk,  Olga Radzikowska, Cathryn Skumlewski, Jolanta Słomińska, Marcin Szaefer, Jolanta Wasilewska,  Danuta Wolf.

Wystawę będzie można oglądać do 20 marca