LiterObrazki

12/06/2021 - 18/06/2021 -Całodniowe

Z radością zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na urodzinową zabawę. Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Już 10 lat jesteście z nami, pamiętamy doskonale jak to się zaczęło. Przez ten czas z małego pączka, rozwinęła się nam dorodna, wielobarwna roślinka. Dlatego X edycja festiwalu będzie odsłoną roślinną, podzieloną na dwie części: czerwcową i wrześniową.

W czerwcu będzie nam miło gościć Was na dziedzińcu Biblioteki Głównej w Bydgoszczy (Stary Rynek 24).

Program Festiwalu: zobacz

Wyjątkowo w tym roku na wszystkie wydarzenia na żywo obowiązują zapisy telefoniczne: tel.: 52 33-99-227, w godz. 7:30-14:30.

Przedsmakiem Festiwalu będą spotkania online z autorami i ilustratorami. W każdy piątek na profilach Facebook Biblioteki Głównej oraz  Festiwalu LiterObrazki prezentować będziemy nagrane specjalnie dla Was spotkania z takimi gośćmi jak: Michał Rusinek, Marianna Oklejak, Tomasz Samojlik czy Anna Salamon.

Spotkanie z Michałem Rusinkiem – zobacz
Spotkanie z Anną Salamon – zobacz
Spotkanie z Marianną Oklejak – zobacz
Spotkanie z Tomaszem Samojlikiem – zobacz