Letnia Akademia Recyklingu w Bibliotece u Bełzy

27/06/2022 - 31/08/2022 -10:00 - 13:00

Miasto Bydgoszcz oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na „Letnią Akademię Recyklingu w Bibliotece u Bełzy”.

Wydarzenie obejmuje cykl spotkań przeznaczonych dla dzieci od 4 do 10 lat.

Udział jest darmowy.🎈

Zajęcia będą odbywały się w Bibliotece Głównej w godzinach od 10.00 do 13.00 we wszystkie środy lipca i sierpnia.

Każdorazowo po warsztatach zaplanowano udział w zabawach, m.in.:

•  Pokój zagadek „Stwór Nieczytek” – zabawa dla dzieci polegająca na rozwiązaniu szeregu zadań i wyjścia z pokoju zagadek.
  •  EkoPodchody w Bibliotece – zabawa oparta na zasadach tradycyjnych podchodów, polegająca na rozwiązywaniu zadań, aby przejść całą trasę i rozwikłać główną zagadkę.
  • Zostań młodym kartografem – miniwarsztaty w Pracowni Regionalnej z tworzenia turystycznego planu Bydgoszczy.

Dla dzieci przygotowano również konkurs z nagrodami. Rozstrzygnięcie nastąpi na spotkaniu finałowym, podczas którego uczestnicy spotkają się z wyjątkowym gościem.

Nie zabraknie również Bydgusi  i Bydgusia.

Na Akademię obowiązują limitowane zapisy pod numerem telefonu:

📞 512 806 564 lub 52 33 99 248, lub

📧 e-mail biblioteka@wimbp.bydgoszcz.pl

📍 Miejsce: Biblioteka Główna. ul. Stary Rynek 24

📅 Data: wszystkie środy lipca i sierpnia

⏰ Godzina: 10.00 – 13.00