Festiwal Gier Planszowych – Planszowa Arena

04/09/2022 -13:00 - 19:00

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Gier Planszowych – Planszowa Arena!

Odbędzie się  w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187.

To już druga edycja tej imprezy, w tym roku zostanie poszerzona o strefę gier RPG. Na wydarzeniu będzie można, z pomocą wolontariuszy, nauczyć się grać w  grę przewodnią festiwalu (Pacjent 0), aby móc później wystartować w turnieju z nagrodami.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę malowania figurek, turniej w grę „Ślimaki to mięczaki”, przewidujemy także strefę gier bitewnych.

Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł miło spędzić niedzielne popołudnie.

Partnerem merytorycznym tego wydarzenia jest Centrum gier Pegaz z Bydgoszczy.

Partnerami wydarzenia są także:  Black Monk Games, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy, Stowarzyszenie Stukot. Patronat medialny objęło Radio Eska i eBilet.

Data: 4 września 2022 roku

Godzina:  13.00 -19.00

Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187.

Szczegółowe informacje wraz z informacją o wejściówkach znajdziecie Państwo na stronie:

LINK DO WYDARZENIA