I Forum Praktyków Animacji i Edukacji Kulturowej

12/09/2022 - 13/09/2022 -Całodniowe

Celem organizacji pierwszego regionalnego Forum Praktyków Animacji i Edukacji Kulturowej jest potrzeba stworzenia przestrzeni do współpracy, sieciowania i wymiany doświadczeń dla pracowników sektora kultury i oświaty.

Program Forum obejmie warsztaty i panele dyskusyjne poświęcone szeroko rozumianej edukacji kulturowej, w tym związane z opracowaniem i wdrażaniem miejskich i dzielnicowych programów edukacji kulturowej i kulturalnej, poszukiwaniem nowych rozwiązań systemowych w obszarze kultury i oświaty, opracowaniem narzędzi efektywnej współpracy sektora kultury i oświaty dla naszego regionu. Forum to nowa przestrzeń niezbędna do zbudowania regionalnej wspólnoty, w której animatorzy i edukatorzy będą mogli nawiązać bliższe relacje, porozmawiać o sukcesach, zawodowych marzeniach i wyzwaniach, lokalnych problemach, wspólnie wypracować z samorządowcami nowe formy współpracy i rekomendacje regionalne.

Udział w Forum jest bezpłatny.🆓

Organizator zapewnia uczestnikom nocleg i wyżywienie.

Liczba miejsc na Forum jest ograniczona❗️

Terenowy Dom Kultury o zakwalifikowaniu się poinformuje mailowo do 05.09.2022.

Zobacz program❗️ Zgłoś się ❗️

Data: 12-13 września