III Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Wandy Dobaczewskiej „Na chwałę słońca” – zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu.

III Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Wandy Dobaczewskiej „Na chwałę słońca” – 𝐳𝐦𝐢𝐚𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧𝐮 𝐫𝐨𝐳𝐬𝐭𝐫𝐳𝐲𝐠𝐧𝐢𝐞̨𝐜𝐢𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐮.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy informuje, że ze względu na dużą ilość prac nadesłanych na 𝐼𝐼𝐼 𝑂𝑔𝑜́𝑙𝑛𝑜𝑝𝑜𝑙𝑠𝑘𝑖 𝐾𝑜𝑛𝑘𝑢𝑟𝑠 𝐿𝑖𝑡𝑒𝑟𝑎𝑐𝑘𝑖 𝑖𝑚. 𝑊𝑎𝑛𝑑𝑦 𝐷𝑜𝑏𝑎𝑐𝑧𝑒𝑤𝑠𝑘𝑖𝑒𝑗 „𝑁𝑎 𝑐ℎ𝑤𝑎ł𝑒̨ 𝑠ł𝑜𝑛́𝑐𝑎” rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 𝟔 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫.

Uroczyste wręczenie nagród zaplanowane jest na 19.06.2023 r. w siedzibie Biblioteki. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy: www.biblioteka.bydgoszcz.pl.

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wynikach postępowania konkursowego oraz o terminie i sposobie odebrania nagród telefonicznie lub pocztą elektroniczną.